Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (13)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (11)

 Basketbal (56)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (4912)

 Hádzaná (30)

 Hokej (491)

 Rugby (10)

 Tenis (99)

 Volejbal (6)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Zjazdárka Vonnová si na tréningu zlomila členok

14.08.2015 V minulej sezóne napriek zdravotným problémom Vonnová dominovala v zjazde i superobrovskom slalome.

 

Americká alpská lyžiarka Lindsey Vonnová nezačala sezónu 2015/2016 ideálne. Počas sústredenia na Novom Zélande si pri páde na svahu zlomila členok. "Nanešťastie som spadla a utrpela fraktúru členka. Čaká ma cesta domov, budem vás ďalej informovať," napísala Vonnová na sociálnej mikroblogovacej sieti Twitter.

Tridsaťročná pôvabná plavovláska má na svojom konte 19 glóbusov (4x veľký za celkový triumf v SP a 15x za sezónne víťazstvá v jednotlivých disciplínach) a 67 víťazstiev v jednotlivých pretekoch SP. V minulej sezóne napriek zdravotným problémom dominovala v zjazde i superobrovskom slalome.

Vonnová zatiaľ neplánuje ukončiť kariéru, na súťažných svahoch chce zotrvať do ZOH 2018 v juhokórejskom Pjongčangu.

Woods a Vonnová sa rozišli pre neveru, píše anglický bulvár

Tiger Woods si vraj mal sexom liečiť depresiu zo žalostných športových výkonov a Lindsey Vonnovej sa k nevere údajne aj priznal.

Pravým dôvodom rozchodu prominentného športového páru - americkej zjazdárky Lindsey Vonnovej a golfistu Tigera Woodsa - je partnerova nevera.

S týmto tvrdením vyrukoval anglický bulvárny denník Daily Mail s odvolaním sa na blízkeho človeka z okolia Woodsa, ktorý to potvrdil. Udialo sa to vraj vo februári, keď Woods vzhľadom na žalostne nízku výkonnosť odriekol účasť na turnaji v San Diegu a potom upadol do depresie.

"Väčšina mužov by v takom prípade siahla po alkohole alebo drogách. Tigerovým liekom je sex," citoval Blick informácie od jedného z Woodsových priateľov.

Nešlo vraj o žiadne eskapády

Dotyčný zároveň na obranu bývalej svetovej jednotky v golfe pripomína, že nešlo o eskapády v štýle jeho predchádzajúceho života, keď svoju manželku Elin Nordegrenovú podvádzal takmer na počkanie a často hľadal útočisko aj v "náručí bezmenných prostitútok".

"Tentoraz si svoju chybu uvedomil a chcel to napraviť. Lindsey sa priznal a snažil sa byť férový, preto má môj rešpekt. Ona bola naozaj dôležitá v jeho živote," uviedol zdroj Daily Mail. Ten ešte dodal, že sex je u Tigera niečo ako návyková vec. "On to neberie ako podvádzanie, skôr iba zníženie stresu," dodal Woodsov známy.

Vonnová nebola konkrétna

Rekordérka v počte triumfov v pretekoch Svetového pohára Vonnová mala evidentne iný názor ako donedávna jej partner. Ukončenie spolužitia s Woodsom oznámila nedávno prostredníctvom facebooku, ale bez udania konkrétneho dôvodu.

"Po takmer troch rokoch sme sa s Tigerom dohodli na ukončení nášho vzťahu. Stále budem mať v pamäti spoločne prežité chvíle. Nanešťastie, obaja máme hektické životy, ktoré nás nútia tráviť mnoho času od seba. Vždy budem Tigera rešpektovať," znel jej odkaz.