Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (22)

 Basketbal (84)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (3866)

 Hádzaná (43)

 Hokej (548)

 Rugby (10)

 Tenis (155)

 Volejbal (32)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Vladimír Weiss už nie je trénerom Kajratu Almaty

01.12.2015 Bývalý kouč slovenskej reprezentácie odchádza z Kazachstanu po troch rokoch.

 

Bývalý tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Vladimír Weiss už nie je koučom hráčov kazašského klubu FK Kajrat Almaty. Úradujúci držiteľ národného pohára o tom v pondelok informoval na svojom webe. Spolupráca sa začala v novembri 2012. V štábe boli aj asistent Boris Kitka a kondičný tréner Roman Švantner.

"Počas troch sezón v našom klube získal Vladimír Weiss tri ligové medaily a dva domáce poháre. Okrem toho sme si prvý raz v histórii zahrali play-off kvalifikačnej fázy Európskej ligy. Pod vedením Vladimíra Weissa sme urobili veľký krok vpred a kvalitatívne sme sa posunuli na novú úroveň. Ďakujeme za obrovské penzum práce a želáme úspechy v ďalšej kariére," uvádza sa v komuniké Kajratu.

"Jednu túžbu sme zrealizovali: naplnili sme tribúny, Kajrat má najlepších fanúšikov v krajine, citeľne podporujú tím. Ďalší cieľ sa nám však nepodarilo dosiahnuť: nezískali sme ligový titul a ja za to beriem zodpovednosť na seba. Niekedy nám chýbal posledný krôčik, inokedy schopnosti. Je veľa dôvodov, pre ktoré sme sa nestali majstrami. Myslím si však, že sme spolu s kolegami z realizačného tímu odovzdali všetko, čo sme mohli. Máme veľmi radi tento klub a rešpektujeme ho. Mužstvo predvádzalo dobrý futbal pre priaznivcov a potechu. Ďakujem všetkým za ťažké, ale krásne sezóny. Kajrat je na správnej ceste, nikdy predtým som nepracoval v takom veľkom klube. Som presvedčený, že Kajrat sa už v nasledujúcej sezóne stane šampiónom," rozlúčil sa s fanúšikmi na klubovom webe Vladimír Weiss.