Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (22)

 Basketbal (84)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (3858)

 Hádzaná (43)

 Hokej (540)

 Rugby (10)

 Tenis (134)

 Volejbal (26)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

V Poľsku dražili kameň, ktorým údajne trafili Dudu do hlavy

02.08.2015 Dražba predmetu sa z vyvolávacej ceny jedného zlotého nečakane vyšplhala až na viac ako 2000 zlotých, čo je približne 500 eur.

 

Na jeden z poľských aukčných portálov vložil neznámy užívateľ po štvrtkovom stretnutí futbalovej Európskej ligy 2015/2016 medzi albánskym mužstvom FK Kukësi a Legiou Varšava netradičnú ponuku - kameň, ktorým údajne trafili slovenského reprezentanta Ondreja Dudu.

V popise predmetu určeného na vydraženie bolo uvedené, že je to cenný artefakt predovšetkým pre priaznivcov Wisly Krakov, Lecha Poznaň a Polonie Varšava, najväčších rivalov Legie. Kameň je navyše ako nový, pochádza z Albánska a použitý bol iba raz. Dražba predmetu sa z vyvolávacej ceny jedného zlotého nečakane vyšplhala až na viac ako 2000 zlotých (približne 500 eur). Prevádzkovateľ portálu neskôr celú aukciu ukončil.

Vo štvrtok večer počas prvého zápasu tretieho predkola EL na pôde albánskeho FK Kukësi trafil Dudu ostrý predmet z tribúny od domácich fanúšikov. Hráči poľského tímu oslavovali v 51. minúte v Tirane svoj druhý gól, keď podporovatelia domácich začali hádzať na ihrisko kamene a sklo. Sninského rodáka odniesli z ihriska a záchranári chceli zavolať aj sanitku. Dvadsaťročný ofenzívny stredopoliar sa nechal ošetriť a s obväzom na hlave chcel pokračovať v hre.

Hlavný arbiter po výtržnostiach fanúšikov albánskeho družstva najskôr prerušil duel za stavu 2:1 pre Legiu a konzultoval situáciu s hráčmi i trénermi. Oba tímy sa odobrali do šatní. Rozhodca Stephan Klossner zo Švajčiarska po dohovore s delegátom Európskej futbalovej únie (UEFA) predčasne ukončil stretnutie, ktoré bude mať dohru za zeleným stolom. Legia pravdepodobne zvíťazí kontumačne.

Po nepríjemnom štvrtkovom incidente v Albánsku je slovenský futbalový reprezentant Ondrej Duda v poriadku. Dvadsaťročný ofenzívny stredopoliar Legie Varšava na sociálnej sieti Facebook zverejnil fotografiu s úsmevom i záberom na tržnú ranu na hlave, pri ktorej po poľsky a slovensky krátko informoval, že mu nič nie je.

Ako je známe, vo štvrtok večer počas prvého zápasu 3. predkola Európskej ligy na pôde albánskeho mužstva FK Kukësi trafil Dudu predmet z tribúny od domácich priaznivcov. Hráči poľského tímu oslavovali v 51. min v Tirane svoj druhý gól, keď fanúšikovia domácich začali hádzať na ihrisko kamene a sklo. Jeden z ostrých predmetov trafil do hlavy Ondreja Dudu. Sninského rodáka odniesli z ihriska a záchranári chceli zavolať aj sanitku. Dvadsaťročný ofenzívny hráč sa nechal ošetriť a s obväzom na hlave chcel pokračovať v hre.

Albánski fanúšikovia už pred zápasom sľubovali Poliakom nepríjemné chvíle. "Koniec hry bude koncom vášho života. Nie sme Slovania, ale Albánci," znel jeden z transparentov vo fanúšikovskom tábore Kukësi.