Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (22)

 Basketbal (84)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (3866)

 Hádzaná (43)

 Hokej (548)

 Rugby (10)

 Tenis (157)

 Volejbal (32)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

V Manchestri si brúsia zuby na hviezdne trio FC Barcelona

17.12.2015 Britské médiá špekulujú, že oba manchesterské kluby sa budú všemožne usilovať o to, aby FC Barcelona 'ukradli' členov útočného trojzáprahu snov MSN.

 

Ak sa niektoré prestupy futbalových superhviezd doteraz pohybovali v závratných sumách, tak budúce leto môže prekonať všetky rekordy.

Podľa špekulácií britských médií v letnom prestupovom termíne sa oba manchesterské kluby všemožne budú usilovať o to, aby španielskemu suverénovi súčasnosti FC Barcelona "ukradli" členov útočného trojzápragu snov MSN, čiže Lionel Messi - Luis Suárez - Neymar. "Hoci Blaugranas niekoľkokrát zdôraznili, že toto trio nie je na predaj, oba kluby z Manchestru ich budú lákať až sumou vo výške miliardy libier," napísal The Sun.

Či už je za zámerom City a United súčasná slabšia výkonnosť alebo len ambícia môcť si dovoliť uloviť aj najväčšie kúsky z futbalového rybníka, je momentálne v rovine úvah. Podľa The Sun výkonný viceprezident United Ed Woodward "zúfalo túži" po získaní Neymara a jeho rival zo City, Khaldoon al Mubarak zasa údajne v tichosti pracuje na najväčšom transfere v dejinách futbalu, čiže získaní Lionela Messiho.

"V duchu hesla 'peniaze nie sú problém' budeme zrejme svedkami veľkého boja medzi City a United o to získať aspoň jedného člena útočného trojzubca MSN," píše server Soccernet. Do tejto bitky o futbalový svetový výkvet treba údajne zarátať aj záujem o služby dvojice vychýrených trénerov - Pepa Guardiolu a Carla Ancelottiho.

Podľa The Sun sú v City ochotní ponúknuť za príchod Messiho 550 miliónov libier (756 miliónov eur) a za Neymara 195 miliónov libier (268 miliónov eur) aj s dodatkom v zmluve, že po skončení ich pôsobenia na Etihad Stadium si ešte zahrajú v MLS za New York City FC, ktorý je sesterským klubom Citizens.

"Ponúkané sumy, akokoľvek sa zdajú byť premrštené, sa môžu reálne naplniť, ak sa klubom z Manchestru podarí vydolovať viac peňazí z novej zmluvy o televíznych právach a sponzoringu v Anglicku," končí sa úvaha britských médií.