Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (22)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (2415)

 Hádzaná (2)

 Hokej (376)

 Rugby (1)

 Tenis (202)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

V Bratislave si zahrá dvojnásobná víťazka Wimbledonu

17.10.2015 Slovenskú tenistku Karolínu Schmiedlovú na Tennis Champions čaká exhibičná premiéra.

 

Domácou aktérkou 8. ročníka tenisovej exhibície Tennis Champions 1. decembra 2015 v bratislavskom NTC bude aktuálna slovenská ženská jednotka Karolína Schmiedlová. Okrem 21-ročnej Košičanky príde zabaviť divákov česká dvojnásobná wimbledonská víťazka Petra Kvitová. 

"Bude to moja prvá exhibícia, nikdy som nič také nezažila. Čaká ma veľký zážitok a verím, že aj všetkých, ktorí na túto akciu prídu. Kvitová je výborná hráčka a na duel proti nej sa veľmi teším. K exhibícii patria aj mikrofóny, ale nadávky odo mňa asi nebude počuť. Je to medzisezónna záležitosť, predtým si asi pôjdem niekde zahrať. Ale špeciálna príprava nebude, ešte sa o tom porozprávam s trénerom," uviedla v piatok mladá Slovenka. 

Spomedzi niekdajších hviezd potvrdili účasť Mats Wilander, Mansour Bahrami, Pat Cash a Yannick Noah. Švéd Wilander získal sedem grandslamových titulov a celkovo vyhral 33 turnajov. Francúz Yannick Noah je víťazom Roland Garros z roku 1983. "Ešte sme ho tu nemali a je to veľký šoumen. Teším sa na neho,"prezradil za organizátorov Roman Šmotlák. Austrálčan Cash v minulosti triumfoval na Wimbledone (1987) a iránsky rodák Mansour Bahrami síce nevyhral žiadny grandslam, ale dlhodobo patrí medzi najväčších tenisových zabávačov. Bratislavskú exhibíciu obohatí už po rekordný štvrtýkrát po rokoch 2009, 2011 a 2014. 

Zápasový program vyše trojhodinovej šou odštartuje singlový duel medzi Wilanderom a Cashom, potom sa na dvorci NTC predvedú vo dvojhre dámy - Kvitová a Karolína Schmiedlová. Exhibíciu uzavrie zábavne ladený mix, v ktorom má nastúpiť Noah so Schmiedlovou proti dvojici Kvitová, Bahrami. Do zápasu sa originálnym spôsobom ešte zapoja aj Wilander s Cashom.