Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Trnava pokračuje vo víťaznom ťažení, prekonala aj Ružomberok

24.10.2015 Zverenci trénera Ivana Hucka sa vďaka ďalšiemu plnému bodovému zisku prepracovali už na štvrté miesto v tabuľke.

 

Futbalisti Trnavy pokračujú v dobrých výkonoch v poslednom období, v piatok zdolali Ružomberok v rámci 14. kola najvyššej slovenskej súťaže 2:1 a dosiahli piate víťazstvo v rade. Zverenci trénera Ivana Hucka sa vďaka ďalšiemu plnému bodovému zisku prepracovali už na štvrté miesto v tabuľke.

Skóre stretnutia otvoril v 35. min Ivan Schranz a ešte do prestávky zvýšil hlavičkou po rohu Miloš Nikolič. Po zmene strán hostia znížili z pokutového kopu zásluhou Tomáša Ďubeka, no onedlho prišli o vylúčeného Štefana Zošáka a už nedokázali vyvinúť snahu na vyrovnanie. Ružomberčania prehrali druhý zápas v sérii a patrí im 7. priečka.

FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok 2:1 (2:0)
Góly: 35. Schranz, 41. Miloš Nikolič - 68. Ďubek (z pok. kopu), ŽK: 67. Janečka, 72. Miloš Nikolič, 85. Schranz - 59. Zošák, 69. Lačný, 75. J. Maslo, 83. Ondrek, ČK: 73. Zošák (Ružomberok) po druhej ŽK, rozhodovali: P. Hrčka - Bobko, Petríček

Zostavy:
Trnava: Kamenár - Janečka, Miloš Nikolič, Godál (27. Martin Tóth), Čonka - Baéz - Schranz, Halilovič (77. J. Casado), Benogo - Majtán, Depetris (90. Harba)
Ružomberok: Tofiloski - P. Maslo, J. Maslo, A. Rosa, Daghbašjan (46. Lačný) - D. Kružliak, Ondrek - A. Lovás (84. Boszorád), Ďubek (84. Faško), Zošák - Jakubko