Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovenskí hádzanári opäť prehrali

03.05.2015 Slováci stále čakajú v kvalifikácií ME 2016 na prvé body

 

Reprezentácia hádzanárov Slovenska podľahla Lotyšom aj v druhom zápase v Hlohovci. Prehrali tesne 22:23.

Reprezentácia hádzanárov Slovenska nezískala prvé body v II. fáze kvalifikácie ME 2016 ani v sobotu. Zverenci trénera Zoltána Heistera mali v Hlohovci sľubne rozohrané stretnutie, ale napokon podľahli Lotyšom 22:23 (16:10) a neodplatili im stredajšiu prehru 18:25 z Dobele. Slováci zostávajú v tabuľke 3. kvalifikačnej skupiny po 4. kole na 4. mieste s nulou na konte a bez šance postúpiť na kontinentálny šampionát. Najbližšie sa slovenskí hráči predstavia v stredu 10. júna, keď v Prešove privítajú Slovincov. 

Slováci zostávajú v tabuľke 3. kvalifikačnej skupiny po 4. kole na 4. mieste s nulou na konte a bez šance postúpiť na kontinentálny šampionát. Najbližšie sa slovenskí hráči predstavia v stredu 10. júna, keď v Prešove privítajú Slovincov. 

Slováci neudržali sedemgólové vedenie 

Lotyši síce viedli v úvode 1:0 a 2:1, ale v ďalšom priebehu dlhé minúty vyhrávali Slováci. Tí sedemgólovou šnúrou otočili v 11. minúte na 8:2. Opäť bol ich oporou brankár Putera a strelecky ťahal družstvo Hruščák, ktorému sekundovali Rábek, Volenics i Szücs. 

Súper síce v 17. minúte znížil na 7:9, ale dva rýchle góly Szücsa priniesli vzápätí upokojenie do radov slovenského družstva. To tentoraz bránilo lotyšského kanoniera Krištopansa osobne a v prvej tridsaťminútovke mu dovolilo zapísať sa do streleckej listiny iba raz. Prvé dejstvo sa skončilo v prospech Heisterových zverencov 16:10.