Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (7)

 Basketbal (58)

 DUEL VICTORKY (4)

 Florbal (5)

 Futbal (5295)

 Hádzaná (34)

 Hokej (568)

 Rugby (11)

 Tenis (97)

 Volejbal (10)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan vyplienil Victoria Stadium, už po polčase viedol 5:0

03.07.2015 Odveta prvého predkola Európskej ligy medzi Slovanom Bratislava a College Europa FC bude len formalitou, keďže "belasí" v prvom zápase zvíťazili na pôde súpera 6:0.

 

GIBRALTÁR - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava podľa očakávania zvíťazili na pôde College Europa FC z Gibraltáru presvedčivo 6:0 (5:0) vo štvrtkovom prvom stretnutí 1. predkola Európskej ligy 2015/2016. 

Hetrikom sa na umelej tráve Victoria Stadium zaskvel 21-ročný rodák z Galanty Karol Mészáros, ktorý skóroval v 5., 26. a 31. minúte. O štvrtý presný zásah "belasých" sa postaral v 33. minúte srbský legionár Slobodan Simovič, piaty gól proti outsiderovi pridal v 41. minúte Samuel Štefánik. 

Po zmene strán už favorizovaní hostia kontrolovali priebeh stretnutia a v nadstavenom čase stanovila nová akvizícia Tamás Priskin poltucet v sieti anglického brankára domáceho mužstva Matta Cafera. Šance mali ešte predtým aj kapitán Marko Milinkovič, či striedajúci Lester Peltier, ale nevyužili ponúknuté príležitosti. 

Slovan aj bez Jána Muchu, Seydoubu Soumaha a s Róbertom Vittekom na lavičke bez problémov doviedol duel do víťazného konca a nedovolil držiteľovi Gibraltárskeho pohára streliť ani čestný gól.

Pred odvetou, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 9. júla o 19.00 h na Pasienkoch, si ŠK Slovan prakticky už zabezpečil postup do 2. predkola Európskej ligy. V ňom by si bratislavský tím zmeral sily s úspešnejším z írsko-luxemburskej dvojice University College Dublin - F91 Dudelange.