Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (14)

 Basketbal (64)

 DUEL VICTORKY (2)

 Florbal (4)

 Futbal (5187)

 Hádzaná (53)

 Hokej (371)

 Rugby (11)

 Tenis (57)

 Volejbal (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan odišiel na prípravu do Mariboru, vyzve silný tím KHL

21.07.2015 Hlavným cieľom krátkeho kempu v zahraničí budú dva prípravné zápasy proti jednému z najsilnejších tímov KHL Salavatu Julajev Ufa.

 

Hokejisti HC Slovan Bratislava ukončili v sobotu napoludnie tréningový proces na zimnom štadióne v Lamači.

Ďalšia fáza ladenia formy na nadchádzajúci ročník Kontinentálnej ligy (KHL) čaká na zverencov Miloša Říhu v slovinskom Maribore, kam sa výprava "belasých" vydala v pondelok popoludní

Hlavným cieľom krátkeho kempu v zahraničí budú dva prípravné zápasy proti jednému z najsilnejších tímov KHL Salavatu Julajev Ufa. Prvý duel leta čaká na Slovan v stredu o 19.00 h, na druhý súboj vykorčuľujú slovanisti v piatok o 12.00 h a hneď po ňom sa vrátia do Bratislavy.

Kouč Říha bral do Mariboru 25 hráčov vrátane Dávida Skokana, ktorý je v klube na mesačnej skúške. Informácie zverejnil oficiálny web hcslovan.sk. 

Hokejisti Slovana Bratislava z minulej sezóny dostali od vedenia klubu v úvode aktuálneho týždňa zvyšok výplaty za november 2014. Informuje o tom denník Nový Čas.

"V pondelok mi na účte pípla výplata za polovicu novembra. Ešte nám klub dlhuje päť platov," cituje spomenuté periodikum jedného z hokejistov. Agent viacerých hráčov Slovana Vladimír Vůjtek ml. potvrdil, že niekoľko hráčov ho poverilo, aby v Rusku podal žiadosť na arbitrážny súd.

"Ak takýto podnet dostanú, tak by mali v priebehu dvoch týždňov zasadnúť a zaslať Slovanu stanovisko. Komunikujem s vedením, aby sme situáciu vyriešili," uviedol syn bývalého trénera reprezentácie SR.

Podľa oficiálneho klubového webu v súčasnosti "belasí" postupne podstupujú povinné lekárske prehliadky v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb na bratislavských Kramároch, v piatok ich absolvovali Cam Barker a Barry Brust.

Prvý súťažný duel v novej sezóne odohrá Slovan 26. augusta doma proti Vladivostoku.