Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan myslí na bronz, chce vyhrať na Žitnom ostrove

30.05.2015 Momentálne štvrtý Slovan stráca na Trnavu dva body a v sobotňajšej ligovej derniére nastúpi v Dunajskej Strede na pôde FC DAC 1904 s víťazným cieľom.

 

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava ťahajú v najvyššej slovenskej súťaži päťzápasovú víťaznú šnúru pri skóre 14:5. "Belasí" z celkového pohľadu v nie príliš vydarenej sezóne môžu napokon ešte obsadiť 3. priečku v konečnom účtovaní Fortuna ligy 2014/2015.


Slovan je v klasifikácii štvrtý 

Momentálne štvrtý v klasifikácii Slovan má na "bronzovú" Trnavu dvojbodové manko (54, resp. 56 bodov) a v sobotňajšej ligovej derniére nastúpi v Dunajskej Strede na pôde FC DAC 1904 s imperatívom víťazstva. Hráči Spartaka si v záverečnom 33. kole zmerajú sily pod Dubňom s vicemajstrovským tímom MŠK Žilina a keď zabodujú, bratislavský tím už "andelov" v tabuľke nepredstihne.

"Možnosť bojovať o tretie miesto nás motivuje, ale nie navyše, pretože proti Dunajskej Strede by sme chceli vyhrať za každých okolností," citovala oficiálna internetová stránka ŠK Slovan slová brankára Dušana Perniša, ktorý ďalej skonštatoval: "Do každého stretnutia ideme s rovnakým cieľom. Znie to možno ako klišé, ale je to tak. Máme pred sebou posledný duel sezóny a chceme v ňom uspieť."


Perniš má rád živú tribúnu 

Tridsaťročný rodák z Nitry (nar. 28. novembra 1984) s reprezentačnými skúsenosťami bol medzi žrďami bratislavského mužstva v ostatných dvoch ligových vystúpeniach: v Žiline (2:1) i naposledy doma proti Zlatým Moravciam (1:0) prispel dobrým výkonom k trojbodovým zápisom. Na búrlivú kulisu v hľadisku štadióna na Žitnom ostrove sa Dušan Perniš teší a verí, že Slovan nadviaže na ihriskách súperov na dve ostatné víťazstvá v Myjave (6:3) a v Žiline (2:1).

"Neviem ako ostatní chalani, ale ja mám zápasy pred týmto obecenstvom rád. Na tribúnach to žije, a tak to má byť. Hráme predsa pre divákov. Ak chodia na zápasy, je to veľké plus," dodal brankár Slovana, ktorý na klubovej úrovni chytal na Slovensku aj v Dubnici, Žiline, Senci i Nitre, bol i v škótskom Dundee United a poľskom tíme Pogoň Štetín.