Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan dlhuje státisíce eur za štadión, Široký neplatí nájom

20.05.2015 Dlh hokejového klubu Slovan Bratislava vznikol od decembra 2014 do apríla 2015 neplatením prenájmu za Zimný štadión Ondreja Nepelu, ak dlhy do začiatku novej sezóny v septembri neuhradia, bude im obmedzený prístup na štadión.

 

BRATISLAVA - Širokého hokejový klub HC Slovan Bratislava dlhuje mestu Bratislava viac ako 400 000 eur za prenájom Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Informáciu priniesol internetový portál Denníka N.

"Ak dlhy do začiatku novej sezóny v septembri neuhradia, obmedzíme im prístup na štadión,"predznamenal podľa spomenutého periodika Jozef Chynoranský, šéf mestskej organizácie STaRZ. Tá je správcom multifunkčnej arény. 

Predstavitelia Bratislavy v súvislosti s takmer polročným sklzom vyplácania nájmu klubu odkázali, že mesto nie je v dobrej finančnej situácii. Preto je dôležité, aby jeho organizácie mali vyplácané financie za služby v dohodnutom termíne a nebolo ohrozené ich fungovanie. Dlh vznikol od decembra 2014 do apríla 2015. 

Podľa Chynoranského vedenie "belasých" dostalo viacero výziev a upomienok. Klub sa so zástupcami mesta dohodol na splátkovom kalendári, Slovan by mal zaplatiť do začiatku novej hokejovej sezóny.