Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (14)

 Basketbal (64)

 DUEL VICTORKY (2)

 Florbal (4)

 Futbal (5187)

 Hádzaná (53)

 Hokej (371)

 Rugby (11)

 Tenis (57)

 Volejbal (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Saganov tímový kolega má rakovinu, odstúpil z Tour de France

14.07.2015 Skúsený cyklista, ktorý v rokoch 2006 a 2010 sa stal celkovým víťazom Giro d´Italia, mal byť na tohtoročnej Tour jedným z pomocníkov lídra tímu Tinkoff-Saxo Alberta Contadora v kopcoch.

 

Taliansky cyklista Ivan Basso s okamžitou platnosťou odstupuje z Tour de France. Dôvodom nie je dopingové podozrenie, ale rakovina semenníkov.

Skúsený 37-ročný rutinér z tímu Tinkoff-Saxo o tom informoval počas pondelkového dňa voľna na 102. ročníku Tour de France na tlačovej besede v mestečku Pau.

"Túto zlú správu som dostal dnes ráno, preto musím odstúpiť. Zistili mi malý nádor na ľavom semenníku. Musím sa urýchlene presunúť do Milána, aby som podstúpil dôležité vyšetrenia," informoval Ivan Basso podľa serveru cyclingnews.com. 

Skúsený cyklista, ktorý sa v rokoch 2006 a 2010 stal celkovým víťazom Giro d´Italia, mal byť na tohtoročnej Tour jedným z pomocníkov lídra tímu Tinkoff-Saxo Alberta Contadora v kopcoch. Nedočkal sa ich, keďže z pretekov odstupuje ešte pred presunom do Pyrenejí a Álp. Na Tour de France bol v celkovej klasifikácii najvyššie v roku 2005 na druhom mieste. Basso bol pred tým v tíme Liquigas, resp. Cannondale aj teraz v Tinkoff-Saxo kolegom slovenského cyklistu Petra Sagana.