Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (7)

 Basketbal (62)

 DUEL VICTORKY (4)

 Florbal (5)

 Futbal (5412)

 Hádzaná (34)

 Hokej (612)

 Rugby (11)

 Tenis (71)

 Volejbal (10)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Rusi podľahli doma Švédom, Česi nestrelili Fínom ani gól

18.12.2015 Ruskí hokejisti v zápase Pohára Prvého kanála v Soči nestačili na švédsky výber. Česi v Prahe podľahli Fínom.

 

V pražskej O2 aréne pred 16 257 divákmi nestrelili hokejisti domáceho Česka protivníkom z Fínska ani gól a vo štvrtkovom stretnutí Pohára Prvého kanála v rámci série Euro Hockey Tour podľahli 0:3.

Brankár Furch prvý raz kapituloval v 33. min z hokejky Palolu a v úvode poslednej tretiny ho prestrelil aj Nutivaara. Víťazstvo Suomi spečatil presným zásahom do opustenej bránky Enlund. Gólman Säteri si udržal čisté konto.

Doma sa v EHT nedarilo ani Rusom, ktorí v Soči prehrali so Švédmi 1:4. "Zborná" s hviezdnym výberom na čele s Kovaľčukom, Radulovom, Moziakinom či Dadonovom sa v úvode druhej tretiny síce ujala vedenia zásluhou obrancu Čudinova, ale severania ešte v prostrednej časti hry troma presnými zásahmi v rozpätí necelých siedmich minút zvrátili vývoj.

Postupne sa presadili Petersson, Ahnelöv a Norman. V poslednej minúte duelu potom ešte zvýraznil víťazstvo svojho tímu do prázdnej bránky Möller.

Euro Hockey Tour - Pohár Prvého kanála - štvrtkové výsledky:

PRAHA
Česko - Fínsko 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Góly: 33. Palola, 43. Nutivaara (I. Filppula), 58. Enlund

SOČI
Rusko - Švédsko 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
Góly: 22. Čudinov (Zaripov, A. Radulov) - 27. Petersson (Omark, Hersley), 30. Ahnelöv (Rahimi, Omark), 34. J. Norman (Rahimi, Andreas Johnson), 60. Möller (Sjögren)