Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (12)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (13)

 Basketbal (54)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (51)

 Futbal (3739)

 Hádzaná (31)

 Hokej (515)

 Rugby (18)

 Tenis (27)

 Volejbal (6)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Peter Sagan príde za fanúšikmi, môžu si s ním aj zmerať sily

06.08.2015 Súčasťou dňa s Petrom Saganom budú viaceré sprievodné aktivity vrátane autogramiády a koncertu Saganovej obľúbenej skupiny Replay Band.

 

Príležitosť stretnúť sa s cyklistom Petrom Saganom sa naskytne vo štvrtok v Bratislave všetkým, ktorí budú chcieť osobne pozdraviť už štvornásobného víťaza bodovacej súťaže na Tour de France.

Akcia sa uskutoční na Magio Pláži na Tyršovom nábreží na brehu Dunaja a potrvá od 9.00 do 16.00 h.

Súčasťou dňa s Petrom Saganom budú viaceré sprievodné aktivity vrátane autogramiády a koncertu Saganovej obľúbenej skupiny Replay Band. Z viacerých súťaží vzbudí určite veľkú pozornosť tzv. Sagan Battle, čiže zmeranie si sily s Petrom Saganom na cyklotrenažéri.

"Tí, ktorí odbicyklujú na trenažéri počas jednej minúty aspoň 800 m, získajú tričko S4GAN," uvádza sa na portáli telekom.sk. Možno vítanou atrakciou bude aj fotenie sa na špeciálnom stupni víťazov s rekvizitami, ktoré k tomu patria. Vo fanúšikovskej zóne bude možné zhotoviť si transparent na privítanie Petra Sagana. Ďalšími aktivitami budú zábavné bicyklovanie (bicykel s cúvaním), nafukovací futbal či prezentácia bicyklov značky Specialized so servisom aj odborným poradenstvom. Začiatok podujatia je stanovený na 9.00 h, príchod Petra Sagana sa odhaduje o polhodinu neskôr.

Cyklista tímu Tinkoff-Saxo Peter Sagan na nedávnej Tour de France štvrtýkrát v sérii získal zelený dres pre víťaza bodovacej súťaže a bol jednoznačne najaktívnejším cyklistom v pelotóne. Až v piatich etapách finišoval na druhom mieste. V najlepšej desiatke skončil v jednotlivých etapách desaťkrát. Strieborné priečky sú mu na Tour de France akoby súdené, bol na nich už šestnásťkrát. Celkovo sa jeden z najväčších cyklistických univerzálov súčasnosti pri štyroch štartoch na "Starej dáme" dostal 45-krát do Top 10. Zatiaľ naposledy sa tešil z etapového triumfu 5. júla 2013 na trase z Montpellieru do Albi.

Program štvrtkovej akcie na Magio Pláži s Petrom Saganom:

9.00 h Začiatok podujatia
9.30 h Príchod Petra Sagana
11.00 h Moderovaný program na pódiu
12.00 h Autogramiáda
13.00 h Koncert skupiny Replay Band
14.00 h Moderovaný program na pódiu, DJ Carlo
16.00 h Ukončenie podujatia

Cyklistu zrazilo auto, jeho účasť na Vuelte je ohrozená

Laurensa Ten Dama zozadu narazilo jeho tímové auto idúce rýchlosťou 80 kilometrov za hodinu.


Holandského cyklistu Laurensa Ten Dama počas tréningovej jazdy v Belgicku zrazilo auto a jeho účasť na nadchádzajúcich pretekoch Vuelta a Espaňa je ohrozená.

Podľa internetovej verzie periodika De Telegraaf do 34-ročného Ten Dama zozadu narazilo jeho tímové auto idúce rýchlosťou 80 km/h. Cyklista skončil v nemocnici, kde mu vyšetrili zranenia na chrbte a lakti. Mal by byť v poriadku, ale zatiaľ sa nevie, či bude ihneď schopný pokračovať v tréningu.

Jeho družstvo sa zatiaľ k incidentu nevyjadrilo. Ten Dam mal byť jedným z lídrov tímu LottoNL-Jumbo na Vuelte, ktorá sa začne časovkou v Marbelle 22. augusta. Ten Dama prenasleduje smola. Deviaty muž minuloročnej Tour de France sa na slávnych pretekoch na francúzskych cestách tento rok v 3. etape zaplietol do pádu a vykĺbil si rameno. V celkovej klasifikácii v Paríži mu patrila 87. priečka.