Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Vstupný bonus 33% a vernostný systém

perex obrÁzok Získajte vstupný bonus 33% až do výšky 50€ z Vašej prvej stávky. Tým však výhodné tipovanie vo Victory Tipe nekončí ! Pri každej stávke získate naspäť 0,3% z vkladu, ktoré Vám bude pripísané na Váš vernostný bodový účet.

 

Získajte vstupný bonus 33% až do výšky 50€ z Vašej prvej stávky. Tým však výhodné tipovanie vo Victory Tipe nekončí ! 
Pri každej stávke získate naspäť 0,3% z vkladu, ktoré Vám bude pripísané na Váš vernostný bodový účet.

Vstupný bonus a bonus z vkladu sa napočítavajú na Váš vernostný bodový účet, ktorého aktuálny stav si overíte vo 'Váš účet' v bloku prihlásenia.
Stav vernostného bodového účtu je uvedený v bodoch (b). 

Získané vernostné body je možné využiť na platbu za stávky a v to v konverznom pomere 1 bod ≈ 1 euro. Stávky zaplatené bodmi musia spĺnať podmienku minimálneho celkového kurzu 8,5.

Podrobnejšie o vstupnom bonuse

Prvú podanú stávku vo Vašom novom hráčskom konte si riadne premyslite. Od výšky vkladu stávky závisí výška Vášho vstupného bonusu, ktorú obdržíte. Victory Tip Vám vráti 33%, teda jednu tretinu z Vášho vkladu prvej stávky. Výška vstupného bonusu je obmedzená na 50 bodov. Maximum vstupného bonusu získate, ak vklad Vašej prvej stávky bude 150€ alebo viac. Pri vstupnom bonuse nie je žiadna podmienka na výšku celkového kurzu. Získate ho aj keď podáte stávku s celkovým kurzom 1,01.

Samozrejme, že z prvej stávky získavate aj vernostný bonus vo výške 0,3% z vkladu. Vernostný bonus nie je obmedzený absolútnou výškou.
Teda ak vklad Vašej prvej stávky je 150€, získate za ňu spolu 50,45 bodov. Z toho 50 bodov je vstupný bonus a 0,45 body činí vernostný bonus.

Viac o vernostnom bonuse

Vernostný bonus získavate za každú podanú stávku. Jeho výška je 0,3% z podaného vkladu a jeho výška nie je nijak obmedzená. Vernostný bonus nie je obmedzený výškou celkového kurzu stávky. Získate ho aj keď podáte na celkový kurz 1,01.
Bonus Vám bude pripísaný na Vaše bodové konto okamžite po podaní príslušnej stávky.

Bodové konto

Každý bonus, ktorý získate, sa Vám pripíše na Vaše bodové konto. Pomocou bodov môžete zatiaľ platiť za Vaše stávky. Po podaní stávky a zaplatení jej vkladu bodmi, sa bodové konto zníži o výšku vkladu. Body je možné minúť na zaplatenie stávky, až keď stávku za ktorú ste body získali, nie je možné stornovať. Inak sa Vám zobrazí hláška, že na Vašom bodovom konte nie je dostatočné množstvo tipovateľných bodov. Počkajte najviac 5 minút (doba, počas ktorej je možné stornovať stávku) a pokúste sa stávku za body opäť podať. Minimálny celkový kurz stávky podanej za body je 8,5. Ak celkový kurz stávky je nižší ako 8.5, stávku nie je možné podať za body.