Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (23)

 Basketbal (46)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (52)

 Futbal (5193)

 Hádzaná (31)

 Hokej (391)

 Rugby (8)

 Tenis (21)

 Volejbal (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Neapol si cení Higuaína, pýta riadne tučný balík peňazí

26.06.2015 Najväčšími záujemcami o Argentínčanove služby majú byť Manchester City, AC Miláno, Arsenal Londýn a FC Liverpool.

 

Ak bude chcieť nejaký futbalový klub získať do svojho kádra Gonzala Higuaína, bude musieť talianskemu SSC Neapol vyplatiť odstupné viac ako 94,7 milióna eur. Povedal to šéf komunikácie "partenopei" Nicolas Lombardo. 

"Neapol by rád urobil oficiálne objasnenie toho, čo sa píše v novinách o prestupe Higuaína. Klub zdôrazňuje, že v Argentínčanovej zmluve je stanovená čiastka odstupného na 94 736 000 miliónov eur. Žiadne ponuky pod túto sumu nebudeme akceptovať. Tí, ktorí ho chcú, budú musieť vyrovnať túto hodnotu," povedal Lombardo pre Radio Kiss Kiss.

Dvadsaťsedemročného útočníka médiá spájajú s odchodom z Neapola počas tohto letného prestupového obdobia. Najväčšími záujemcami o Higuaínove služby majú byť Manchester City, AC Miláno, Arsenal Londýn a FC Liverpool. 

Rodák z francúzskeho Brestu Higuaín sa stal v Neapole spoluhráčom slovenského reprezentanta Mareka Hamšíka v roku 2013, keď prišiel z Realu Madrid za 40 miliónov eur. Informáciu priniesol špecializovaný portál goal.com.