Tenis (27)

Volejbal (6)

Martin doma podľahol 'dvadsiatke', góly padali v závere

04.12.2015 Pre zverencov Ernesta Bokroša bol duel v Martine posledný v aktuálnej sezóne Tipsport ligy.

Hráči tímu HK Orange 20 zvíťazili vo štvrtkovom zápase 20. kola hokejovej Tipsport ligy na ľade MHC Martin tesne 2:1 a pripísali si tretí triumf v aktuálnej sezóne v tejto súťaži.

O konečnom výsledku rozhodla až záverečná časť duelu - skóre otvoril až v 50. minúte hosťujúci útočník Juraj Milý, no domáci o dve minúty neskôr vyrovnali zásluhou Michala Murčeka. Tri body pre HK Orange 20 zariadil v 56. minúte Juraj Milý, v tejto sezóne najproduktívnejší hráč "dvadsiatky".

Hokej - Tipsport liga 2015/2016 - 27. kolo - štvrtok:

MHC Martin - HK Orange 20 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Góly: 52. Murček - 50. J. Milý (Meliško), 56. J. Milý (D. Novák, Sádecký)
Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik - Holienka, Kollár, 1350 divákov

Zostavy:
Martin: Dzubina - L. Matejka, Jáchym, P. Bačík, P. Trávniček, M. Dvořák, Rusina, M. Fabian, Brveník - Kabáč, Galamboš, Tibor Varga - F. Skladaný, Murček, Rzavský - Róbert Varga, M. Dírer, M. Kokavec - Poliaček, Jurášek, Uhrík
Orange 20: Škorvánek - Košecký, Koch, Jendroľ, Meliško, Ivanič, Holešinský, Klenko - M. Surový, M. Sukeľ, J. Sukeľ - Briestenský, J. Šiška, Hrušík - J. Milý, Sádecký, D. Novák - J. Tatár, Ondruš, P. Galis

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 po štvrtkovom súboji 27. kola:

HK Orange 20 20 2 0 1 0 0 17 27:87 8

Poznámka: počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch - 1 bod, prehry - 0 bodov, skóre, body.