Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Marko Daňo už Slovákom na majstrovstvách nepomôže, zranil sa

Minimálne na striedačku sa po sobotňajšej absencii dostane Patrik Lušňák. Tréner Vladimír Vůjtek avizoval aj ďalšiu zmenu.

 

 Slovenská hokejová reprezentácia prišla na 79. majstrovstvách sveta v Česku o útočníka Marka Daňa, ktorý si v sobotňajšom zápase proti Fínsku poranil koleno. Dvadsaťročný útočník si privodil zranenie pri zrážke so súperom. "Prvé vyšetrenie ukázalo, že Marko má poškodený vnútorný postranný väz v kolene a odhadovaná doba liečby je asi štyri týždne. Diagnózu však upresní vyšetrenie magnetickou rezonanciou, ktorá na Marka čaká v najbližších dňoch," povedal pre oficiálny web SZĽH lekár slovenskej reprezentácie Ján Grauzel. 

Nedohral som zápas kvôli zraneniu kolena, preto budem chlapcov povzbudzovať iba z tribúny," uviedol Marko Daňo prostredníctvom svojho oficiálneho profilu na sociálnej sieti. 

Minimálne na striedačku sa po sobotňajšej absencii dostane Patrik Lušňák. Tréner Vladimír Vůjtek avizoval aj ďalšiu zmenu, keď šancu v bránke premiérovo na MS dostane Július Hudáček.