Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (7)

 Basketbal (62)

 DUEL VICTORKY (4)

 Florbal (5)

 Futbal (5412)

 Hádzaná (34)

 Hokej (612)

 Rugby (11)

 Tenis (69)

 Volejbal (10)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Liverpool čaká austrálske a ázijské turné, Škrtel sa teší

04.07.2015 Martin Škrtel sa už cesty nevie dočkať, v minulosti si z turné priniesol niekoľko krásnych zážitkov.

 

 Futbalisti anglického klubu FC Liverpool sa v rámci letnej prípravy už tradične predstavia na turné po Austrálii a Ázii. V júli navštívia postupne thajskú metropolu Bangkok, následne odohrajú stretnutia v austrálskych mestách Brisbane a Adelaide a šnúru zakončia zápasom v Kuala Lumpure v Malajzii. 

Súčasťou výpravy "červených" bude aj kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel. Tridsaťročný stredný obranca sa už cesty nevie dočkať, veď v minulosti si z turné priniesol niekoľko krásnych zážitkov.

Nezabudnuteľný bol najmä prípravný duel pred dvoma rokmi na štadióne Melbourne Cricket Ground, kde sa na "The Reds" prišlo pozrieť 95-tisíc ľudí. "Bol to skvelý pocit, naplnil ma hrdosťou na to, že som hráčom Liverpoolu. Kdekoľvek na svete cítime podporu fanúšikov. Zábery odtiaľ som pozeral už mnohokrát. Vedeli sme, že bude vypredané a skvelá atmosféra. Naplno si to však uvedomíte až po vstupe na hraciu plochu. Zbadať 95-tisíc priaznivcov na tribúnach v Melbourne a počuť ich spievať hymnu LFC, to navždy zostane v mojich spomienkach. Ten počet bol prekvapujúci až šokujúci, išlo o fantastickú skúsenosť. Keď jedného dňa ukážem tieto obrázky deťom, budú na mňa hrdé," zaspomínal si Martin Škrtel na webovej stránke lfctour.com.