Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Libor Hudáček mieri do Švédska, posilní bratovo mužstvo

19.05.2015 Hokejové mužstvo švédskeho Örebra získalo do svojich radov mladého slovenského hokejistu Libora Hudáčka. Vo švédskej hokejovej lige bude dvadsaťštyriročný útočník korčuľovať po boku svojho brata Júliusa.

 

ÖREBRO 18. mája - Bratia Hudáčkovci si po rokoch okrem reprezentačného oblečú aj rovnaký klubový dres, za brankárom Júliusom prichádza do švédskeho Örebra útočník Libor. 

Dvadsaťštyriročný hokejista z Harichoviec sa dohodol s tímom SHL na zmluve na dva roky. Doteraz hrával za Slovan Bratislava, v kádri bol od roku 2009. V sezóne 2011/2012 strelil rozhodujúci gól extraligového finále, uplynulé tri ročníky hral v KHL. Počas posledného ho vedenie klubu poslalo na mesiac do Banskej Bystrice.

"Je to talentovaný technický hráč, mal by byť v našom tíme produktívny. Je skvelé, že máme v kádri ďalšieho účastníka majstrovstiev sveta. Libor ukázal, že je schopný hrať proti najlepším. Je výnimočné, že obaja bratia Hudáčkovci budú v našom tíme. Dúfame, že sa stanú hrdinami," uviedol na klubovom webe generálny manažér Örebro Hockey Pontus Gustafsson. 

Libor Hudáček má na svojom konte celkovo 151 duelov v KHL, v ktorých strelil 26 gólov a pridal 30 asistencií. V slovenskom drese sa predstavil v 25 zápasoch MS, dal v nich tri góly a má celkovo trinásť bodov. Je vicemajstrom sveta 2012. V súčasnosti má dovolenku a v Örebre sa má hlásiť v polovici leta.