Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Legendy Premier League zdolali hráčov Česka a Slovenska

30.05.2015 Prídavkom v Národnom tréningovom centre Slovenského futbalového zväzu pod Tatrami bol penaltový rozstrel, v ktorom uspeli legendy Česka a Slovenska 4:2.

 

Futbalová exhibícia legiend Premier League a výberu hráčov Česka a Slovenska sa v piatok večer v Poprade skončila víťazstvom bývalých hviezd najvyššej anglickej súťaže 2:1. Hralo sa 2x35 minút.

Skóre duelu v 33. min otvoril 41-ročný španielsky záložník Gaizka Mendieta, ktorý strelou z vyše 20 metrov k pravej žrdi nedal šancu Ladislavovi Maierovi - 1:0. O vyrovnanie sa o sedem minút neskôr utešenou strelou do ľavého horného rohu postaral takisto niekdajší stredopoliar Vladislav Zvara. 

Rozhodnutie po hodine hry prišlo znova z Mendietovej kopačky. Ten prekonal striedajúceho Miroslava Semana v bránke. Približne osem minút predtým nepremenil pokutový kop slávny Fín Jari Litmanen, Seman bol na mieste. 

Prídavkom v Národnom tréningovom centre Slovenského futbalového zväzu (SFZ) pod Tatrami bol jedenástkový rozstrel, v ňom uspeli legendy Česka a Slovenska 4:2. O triumf sa postarali exekútori Szilárd Németh, Pavel Hapal, Michal Hipp a Ľubomír Moravčík. 

Výsledok piatkového exhibičného futbalového stretnutia v NTC SFZ v Poprade: 

Legendy Premier League - Legendy Česka a Slovenska 2:1 (1:0) 
Góly: 33. a 61. Mendieta - 40. Zvara 

Zostavy: 
Legendy Premier League: Jones - Anderton, Boa Morte, Ehiogu, Henchoz, Scharner, Bowyer, Davis, Cole, Mendieta, Saha. Náhradníci: Mols, Litmanen, Vassell, Hendrie, Beresford, Šmicer. 
Legendy Česka a Slovenska: L. Maier - Maixner, Glonek, Hipp, Kinder, Karhan, Slovák, Hapal, Janočko, Moravčík, Németh. Náhradníci: M. Seman, Kuka, Sovič, R. Michalík, Zvara, Obšitník.