Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

La Coruňa sa zachránila, v Madride padlo desať gólov

24.05.2015 Podľa minitabuľky medzi La Coruňou (7 bodov), Granadou (6 b) a Eibarom (2 b) napokon "čierny Peter" zostal v rukách malého baskického klubu z Eibaru.

 

Hráčom španielskeho futbalového klubu Deportivo La Coruňa sa v sobotňajšom dueli záverečného 38. kola tamojšej najvyššej súťaže Primera División podaril husársky kúsok na pôde majstrovského FC Barcelona. 

Galícijský klub prehrával ešte v 66. min dvojgólovým rozdielom a bol na ceste do druhej ligy. Dvoma gólmi však vyrovnal skóre a "zlatý bod" zabezpečil Deportivu účasť medzi elitou aj v sezóne 2015/2016. Rovnako cenný výsledok ako La Coruňa dosiahla aj Granada proti ďalšiemu favoritovi Atléticu Madrid (0:0).


Valencia takmer prišla o Ligu majstrov

Mužstvá na šestnástom až osemnástom mieste získali zhodne po 35 bodov, o zostupujúcom rozhodlo kritérium počtu bodov vo vzájomných zápasoch zainteresovaných tímov. Podľa minitabuľky medzi La Coruňou (7 bodov), Granadou (6 b) a Eibarom (2 b) napokon "čierny Peter" zostal v rukách malého baskického klubu z Eibaru. 

Valencia takmer prišla v poslednom kole o štvrtú priečku zaručujúcu štart v predkole budúcosezónnej edície Ligy majstrov. Víťazný gól na pôde Almeríe (3:2) strelil až v 80. min Paco Alcácer. Piata Sevilla po rovnakom triumfe (3:2) v Málage zatiaľ nemusí smútiť, keďže miestenku v európskom pohári číslo jeden si môže zabezpečiť v stredajšom finále Európskej ligy proti Dnipru Dnipropetrovsk. 

Ďalší Ronaldov hetrik

V záverečnom súboji celého ligového ročníka Primera División v gólovej prestrelke vicemajster Real Madrid zdolal Getafe 7:3, pričom po prvom polčase išli tímy do kabín za nerozhodného stavu 3:3. Najlepší strelec súťaže Cristiano Ronaldo dosiahol v rozpätí 21 minút prvého polčasu hetrik a svoje gólové galapredstavenie v súťažnom ročníku 2014/2015 ukončil na čísle 48 zásahov.