Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (12)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (13)

 Basketbal (54)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (51)

 Futbal (3747)

 Hádzaná (31)

 Hokej (515)

 Rugby (18)

 Tenis (27)

 Volejbal (6)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Kližan v Umagu skončil, nestačil na nenasadeného Rakúšana

24.07.2015 Martin Kližan prehral v osemfinále dvojhry na turnaji v chorvátskom Umagu s Rakúšanom Andreasom Haiderom-Maurerom.

 

Slovenský tenista Martin Kližan nepostúpil do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP World Tour 250 Konzum Croatia Open v chorvátskom Umagu (dotácia 494 310 eur, antuka).


Turnajová osmička Kližan vo štvrtkovom stretnutí osemfinálového 2. kola nestačil na nenasadeného Rakúšana Andreasa Haidera-Maurera v dvoch setoch 4:6, 4:6. Zápas trval 96 minút.

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Andreas Haider-Maurer (Rak.) - Martin Kližan (SR-8) 6:4, 6:4 za 96 minút

 

Karolína Schmiedlová si zahrá štvrťfinále v Bad Gasteine

Slovenská tenistka Karolína Schmiedlová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA International Nürnberger Gastein Ladies v rakúskom Bad Gasteine. Vo štvrtkovom zápase osemfinálového 2. kola viedla nad Andreeou Mitovou 6:1, keď Rumunka po 29 minútach odstúpila.

Sedmička tohto podujatia Schmiedlová, minulý týždeň šampiónka v rumunskej Bukurešti, nadviazala proti 23-ročnej Mitovej, 72. v hodnotení, na úspech, ktorý dosiahla vlani na tvrdom povrchu vo francúzskom Limoges (6:0 a zhodou okolností tiež skreč). Už má istotu 60 bodov do svetového rebríčka a prémie 4980 eur brutto. 

Dvadsaťročná Košičanka bude v piatkovom štvrťfinále čeliť 21-ročnej Nemke Annike Beckovej (77.), s ktorou má štatistiku 1:1 aj so zarátaním prehry vo finále súťaže junioriek na parížskom antukovom grandslamovom Roland Garros 2012. Na prípadné semifinále prichádzajú do úvahy Austrálčanka Samantha Stosurová nasadená ako druhá alebo Danka Koviničová z Čiernej Hory. 

Zverenkyňa Milana Martinca v rámci programu NTC Karolína Schmiedlová sa v pondelok prvý raz stala národnou jednotkou. Po týždni vystriedala na čele interného poradia Magdalénu Rybárikovú. Celkovo figuruje na 44. pozícii, dosiaľ najvyššie bola na 43. mieste. Štvrtkovým úspechom reálne zaútočila na osobné maximum (v závislosti od výsledkov ďalších hráčok), v okamihu premenenia mečbalu sa ocitla na 42. priečke v prepočtovej neoficiálnej verzii. 


Dvojhra - 2. kolo (osemfinále): 
Karolína Schmiedlová (SR-7) - Andreea Mitová (Rum.) 6:1 - skreč, Mitová po 29 minútach odstúpila