Tenis (151)

Volejbal (32)

Hokejisti Nitry otočili duel s "dvadsiatkou", zvíťazili 5:2

20.11.2015 HK Nitra - HK Orange 20 5:2 (0:2, 3:0, 2:0).

Hokejisti Nitry zvíťazili vo štvrtkovom zápase 23. kola Tipsport ligy nad HK Orange 20 5:2.

Favorizovaní domáci zaostávali po prvej tretine 0:2, ale v prostrednej časti hry troma gólmi v presilových hrách v rozpätí trinástich minút otočili vývoj.

V tretej tretine Nitrania ďalšími dvoma presnými zásahmi zvýraznili rozdiel v skóre. Zverencom trénera Antonína Stavjaňu patrí 3. priečka v tabuľke so ziskom 43 bodov.

HK Nitra - HK Orange 20 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
Góly:
 24. Milam (Milo), 33. H. Ručkay (Stümpel), 37. Blackwater (Milam), 41. Štefanka (Milam), 57. Stloukal (Stümpel) - 17. M. Surový, 19. Koch (M. Surový)
Vylúčení: 6:5 na 2 min, presilovky: 3:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Goga - Kacej, Stanzel, 1547 divákov

Zostavy:
Nitra: A. Trenčan - Milam, F. Kuzma, M. Novák, Milo, Ordzovenský, P. König, Guoth, M. Pupák - Blackwater, M. Slovák, Laliberté - Bajtek, J. Štefanka, Macík - Stloukal, Stümpel, H. Ručkay - E. Piačka, Bene, Kutálek
Orange 20: Škorvánek - Meliško, Koch, Jendroľ, A. Sloboda, Ivanič, M. Moravčík, Košecký, D. Novák - Briestenský, M. Surový, J. Sukeľ - J. Milý, J. Šiška, Hrušík - Studenič, Sádecký, P. Galis - Klenko, Ondruš, J. Tatár