Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (23)

 Basketbal (46)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (52)

 Futbal (5193)

 Hádzaná (31)

 Hokej (391)

 Rugby (8)

 Tenis (21)

 Volejbal (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Hantuchová skončila v Birminghame na rakete Nemky Lisickej

20.06.2015 Nemecká tenistka po vyradení Magdalény Rybárikovej v osemfinále dvojhry turnaja v Birminghame, porazila vo štvrťfinále aj Danielu Hantuchovú.

 

 Slovenská tenistka Daniela Hantuchová skončila svoje účinkovanie na turnaji WTA Premier Aegon Classic v britskom Birminghame (celková dotácia 731 000 USD, tráva) vo štvrťfinále dvojhry.

V piatkovom popoludňajšom súboji Hantuchová podľahla favorizovanej turnajovej osmičke Nemke Sabine Lisickej za 85 minút 6:7 (2), 2:6. Víťazka nastrieľala 10 es a využila 4 zo 7 brejkových príležitostí.

Hantuchová postúpila len druhýkrát v tomto roku do štvrťfinále na turnaji hlavného okruhu WTA, vo februári v thajskej Pattayi sa stala celkovou šampiónkou.

Tridsaťdvaročná popradská rodáčka Hantuchová, teraz 77. v renkingu, prehrala s Lisickou v Birminghame aj vo finále v roku 2011, o dva roky neskôr sama získala titul na miestnej tráve.

Tentoraz si z Birminghamu odnáša 100 bodov do rebríčka WTA a prémiu 16 725 USD brutto. Hantuchová nevyužila možnosť stať sa slovenskou jednotkou na úkor Dominiky Cibulkovej. To by musela opäť vyhrať celý turnaj.

Držiteľka siedmich singlových titulov z hlavnej profesionálnej úrovne Hantuchová aj vinou zdravotných ťažkostí pred Birminghamom ťahala na individuálnych podujatiach sériu ôsmich nezdarov, ktorá sa začala v marci v mexickom Monterrey (v apríli zdolala Švédku Susanne Celikovú v rámci Pohára federácie)