Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 DUEL VICTORKY (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Dáni s favoritom držali krok, Rusi prekvapenie nepripustili

07.05.2015 Rusko má v tabuľke "slovenskej" B-skupiny po štyroch odohraných dueloch na konte deväť bodov, posunulo sa na druhé miesto. Dánsko zostalo s jediným bodom zo štyroch vystúpení na šiestej priečke.

 

Hokejisti Ruska napokon v stredajšom popoludňajšom zápase s Dánmi v ostravskej B-skupine majstrovstiev sveta v Česku po víťazstve 5:2 potvrdili úlohu favorita. 

Severania s Rusmi držali krok ešte v tretej tretine, keď v 50. min znížil Thomas Spelling na 2:3. Sergej Moziakin a Vladimir Tarasenko v 58. min však definitívne spečatili triumf "zbornej"

Rusko má v tabuľke "slovenskej" B-skupiny po štyroch odohraných dueloch na konte deväť bodov, posunulo sa na druhé miesto. Dánsko zostalo s jediným bodom zo štyroch vystúpení na šiestej priečke. 

Rusko - Dánsko 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

Góly
: 11. Panarin (Dadonov, Šipačov), 14. Moziakin (Malkin, Dadonov), 39. Dadonov (Medvedev, Kovaľčuk), 58. Moziakin (Kuľomin, Malkin), 58. Tarasenko (Antipin, Plotnikov) - 30. Green (Spelling), 50. Spelling 
Vylúčení: 6:5 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Mayer (USA), Björk (Švéd.) - Mills (Kan.), Semjonov (Est.)