Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (3)

 Basketbal (84)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (4114)

 Hádzaná (21)

 Hokej (546)

 Rugby (3)

 Tenis (104)

 Volejbal (16)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Bývalý hráč Košíc je opäť najlepším srbským futbalistom

22.12.2015 Bývalý hráč MFK Košice Nemanja Matič obhájil svoje prvenstvo v srbskej futbalovej ankete.

 

Nemanja Matič si slávnostne prevzal trofej pre najlepšieho srbského futbalistu končiaceho sa roka 2015, bývalý hráč MFK Košice obhájil svoje prvenstvo v ankete.

Dostal Zlatú loptu Srbského futbalového zväzu (FSS), na vyhlasovanie prišiel v sprievode ženy a syna. "S Chelsea som vyhral anglický titul aj Ligový pohár, ale na zlé výsledky v reprezentácii a súčasnú situáciu v klube by som chcel rýchlo zabudnúť," povedal 27-ročný defenzívny záložník londýnskeho klubu. Informácie priniesli srbské Novosti.

Vyhlásili najlepších športovcov Slovenskej triatlonovej únie

Dvadsaťšesťročný Varga je neohrozená stálica slovenskej triatlonovej scény a z celkového triumfu sa tešil siedmykrát v neprerušenej sérii. V historickom slovenskom rebríčku za ním nasleduje Pavel Šimko so štyrmi prvenstvami.

Richard Varga a Romana Gajdošová sa po roku opäť stali najlepšími športovcami Slovenskej triatlonovej únie (STÚ). Dvadsaťšesťročný Varga je neohrozená stálica slovenskej triatlonovej scény a z celkového triumfu sa tešil siedmykrát v neprerušenej sérii.

V historickom slovenskom rebríčku za ním nasleduje Pavel Šimko so štyrmi prvenstvami. Dvadsaťjedenročná Gajdošová si rovnako zopakovala víťazstvo z uplynulého roka, ale tešila sa len po druhý raz. Absolútnou suverénkou z historického pohľadu medzi ženami je 10-násobná víťazka Mária Kuriačková. Výsledky ankety STÚ slávnostne vyhlásili v pondelok predpoludním v priestoroch MOLO Restaurant v Bratislave.