Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (12)

 Baseball (11)

 Basketbal (54)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (37)

 Futbal (1881)

 Hádzaná (18)

 Hokej (177)

 Motocykle (10)

 Rugby (5)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Baráž o Tipsport extraligu budú možno hrať štyri tímy

16.07.2015 Hokejová extraliga uvažuje o zmenách v systéme baráže o extraligu, doterajší dvaja účastníci by sa mohli zdvojnásobiť.

 

Na hokejovom Slovensku sa možno zmení systém baráže o extraligu. Kým doteraz hrali proti sebe posledný tím najvyššej súťaže s víťazom I. ligy, na obzore je model so štyrmi účastníkmi bojov o extraligu. 

"Po dohode s Pro-Hokejom, s ktorým nám vypršala na konci uplynulej sezóny zmluva, bolo možné rokovať o novom systéme baráže. Je veľký predpoklad, že si finalisti prvej ligy zmerajú sily s poslednými dvoma tímami z extraligy štvorkolovo. To znamená, že každé družstvo odohrá v baráži s troma súpermi po dva zápasy doma a po dva vonku. Do extraligy z baráže postúpia dve najlepšie mužstvá," povedal na webe Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) prezident Združenia oddielov a klubov (ZOK) 1. hokejovej ligy Róbert Ľupták.

Nový ročník I. ligy sa začne 9. septembra, hrať bude dvanásť mužstiev. Nováčikmi sú Nové Zámky a Humenné, posledný ročník vyhrala Detva. Správna rada ZOK-u rokuje v spolupráci so SZĽH o generálnom partnerovi súťaže. 

V novom ročníku budú hracími dňami stredy a piatky. Každý z účastníkov odohrá doma aj jeden duel proti mužstvu HK Orange 20. V play-off sa bude hrať na tri víťazstvá. Informácie zverejnil web SZĽH. 

Program 1. kola I. hokejovej ligy - 9. septembra:

HC 07 Prešov - MHK Humenné
HK Spišská Nová Ves - HK Trnava
HC Nové Zámky - HC 46 Bardejov
HC 07 Detva - HC Dukla Senica
HC Topoľčany - MHK 32 Liptovský Mikuláš
HK Dukla Michalovce - HK 95 Považská Bystrica