Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Futbal (59)

 Rugby (8)

 Stolný tenis (63)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

 

Slováci v piatok zdolali Japoncov 3:0 (20, 20, 25), postarali sa o víťaznú premiéru nového hlavného trénera reprezentácie Andreja Kravárika a po prvom hracom dni sú s 3 bodmi na čele poradia “béčka”. Austrálčania v piatok zvíťazili 3:2 nad Portugalčanmi a majú dva body.

TRI ŠTVORČLENNÉ TURNAJE

Slováci v prvom sete od úvodu dominovali, celkovo v ňom dosiahli úctyhodných deväť blokov a bez problémov uspeli. Druhé dejstvo malo podobný priebeh; v jeho závere sa Japonci priblížili a zaostávali 18:19, no nepridali nadstavbu. Tretia časť hry bola najvyrovnanejšia. Slovenskí volejbalisti v závere viedli 22:20, no Japonci otočili vývoj a dostali sa k dvom setbalom. Slováci ich odvrátili a následne zužitkovali prvý mečbal.

Prestížna súťaž reprezentačných mužstiev má tri výkonnostné divízie, v každej je tucet tímov. Slovákov čakajú tri štvorčlenné turnaje základnej fázy. V popradskej B-skupine sa ešte predstavia proti Austrálčanom (sobota, 18.00 h) a Portugalčanom (nedeľa, 18.00 h).

POSTÚPIA TRI NAJLEPŠIE MUŽSTVÁ

Kravárikových zverencov následne čaká turnaj D-skupiny vo fínskych Helsinkách (8. – 10. júna; súperi Fínsko, Austrália a Čína) a turnaj I-skupiny v holandskom Haagu (16. – 18. júna, súperi Holandsko, Česko a Kórejská republika). Na Final Four II. divízie do austrálskeho Gold Coast (24. – 25. 6.) postúpia tri mužstvá s najlepšou bilanciou po odohraní turnajov základnej fázy. Austrália ako organizátor má istú účasť. SR je súčasťou Svetovej ligy od roku 2014.

ZatvoriŤ