Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (23)

 Basketbal (20)

 Box (2)

 DUEL VICTORKY (5)

 Futbal (3093)

 Futsal (2)

 Hokej (347)

 Rugby (9)

 Tenis (21)

 UFC (11)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

 

Slováci v piatok zdolali Japoncov 3:0 (20, 20, 25), postarali sa o víťaznú premiéru nového hlavného trénera reprezentácie Andreja Kravárika a po prvom hracom dni sú s 3 bodmi na čele poradia “béčka”. Austrálčania v piatok zvíťazili 3:2 nad Portugalčanmi a majú dva body.

TRI ŠTVORČLENNÉ TURNAJE

Slováci v prvom sete od úvodu dominovali, celkovo v ňom dosiahli úctyhodných deväť blokov a bez problémov uspeli. Druhé dejstvo malo podobný priebeh; v jeho závere sa Japonci priblížili a zaostávali 18:19, no nepridali nadstavbu. Tretia časť hry bola najvyrovnanejšia. Slovenskí volejbalisti v závere viedli 22:20, no Japonci otočili vývoj a dostali sa k dvom setbalom. Slováci ich odvrátili a následne zužitkovali prvý mečbal.

Prestížna súťaž reprezentačných mužstiev má tri výkonnostné divízie, v každej je tucet tímov. Slovákov čakajú tri štvorčlenné turnaje základnej fázy. V popradskej B-skupine sa ešte predstavia proti Austrálčanom (sobota, 18.00 h) a Portugalčanom (nedeľa, 18.00 h).

POSTÚPIA TRI NAJLEPŠIE MUŽSTVÁ

Kravárikových zverencov následne čaká turnaj D-skupiny vo fínskych Helsinkách (8. – 10. júna; súperi Fínsko, Austrália a Čína) a turnaj I-skupiny v holandskom Haagu (16. – 18. júna, súperi Holandsko, Česko a Kórejská republika). Na Final Four II. divízie do austrálskeho Gold Coast (24. – 25. 6.) postúpia tri mužstvá s najlepšou bilanciou po odohraní turnajov základnej fázy. Austrália ako organizátor má istú účasť. SR je súčasťou Svetovej ligy od roku 2014.

ZatvoriŤ