Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (15)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (1)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (3331)

 Hádzaná (18)

 Hokej (419)

 Rugby (4)

 Snooker (39)

 Volejbal (16)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Víťazné sólo vynieslo Wellensa na čelo Eneco Tour

16.08.2015 Belgický jazdec Tim Wellens vyhral v sobotu 6. etapu pretekov Eneco Tour a stal sa novým celkovým lídrom pretekov.

 

Belgický cyklista Tim Wellens (Lotto Soudal) vyhral 6. etapu pretekov Eneco Tour a stal sa novým celkovým lídrom.

Wellens triumfoval po sólojazde na trase Heerlen - Houffalize (207,5 km), keď v sedle bicykla strávil 5:28:46 h. Druhý skončil s odstupom 49 sekúnd jeho krajan Greg van Avermaet. Rovnaké je aj poradie na prvých dvoch miestach v celkovej klasifikácii s tým rozdielom, že Van Avermaet zaostáva o 1:03 min.

Cyklistické preteky Eneco Tour - sobota:

6. etapa (Heerlen - Houffalize, 207,5 km): 1. Tim Wellens (Belg.) Lotto Soudal 5:28:46 h, 2. Greg van Avermaet (Belg.) BMC Racing +49, 3. Simon Geschke (Nem.) Team Giant-Alpecin +51, 4. Jan Bakelants (Belg.) AG2R La Mondiale +1:03, 5. Tom Jelte Slagter (Hol.) Cannondale-Garmin +1:07, 6. Philippe Gilbert (Belg.) BMC Racing +1:13.

Poradie po 6. etape: 1. Tim Wellens (Belg.) Lotto Soudal 22:12:59 h, 2. Greg van Avermaet (Belg.) BMC Racing +1:03, 3. Wilco Kelderman (Hol.) Team LottoNL-Jumbo +1:17, 4. Philippe Gilbert (Belg.) BMC Racing +1:40, 5. Fabio Felline (Tal.) Trek Factory Racing +1:48, 6. Michael Rogers (Aus.) Tinkoff-Saxo +1:51

Cavendisha máta rok 2008, s olympiádou má nevybavené účty

Dvojnásobný majster sveta v madisone bol na OH v Pekingu pri medailovej žatve britských dráharov, ale ako jediný z výpravy sa vtedy vrátil domov bez cenného kovu.


Mark Cavendish to myslí vážne s návratom na olympijský cyklistický ovál. Pôvodom dráhový cyklista, ktorý sa v cestnom odvetví vypracoval na excelentného špurtéra, chce podľa cyclingnews.com spraviť maximum, aby mohol v Riu de Janeiro 2016 štartovať v disciplíne omnium.

Dvojnásobný majster sveta v madisone bol na OH v Pekingu pri medailovej žatve britských dráharov, ale ako jediný z výpravy sa vtedy vrátil domov bez cenného kovu. Odvtedy tvrdí, že má s podujatím "nevybavené účty".

Už počas nadchádzajúceho víkendu by sa rodák z ostrova Man mal predstaviť na dráhových pretekoch seriálu Revolution Series v Derby, kam je prihlásený aj víťaz Tour de France 2012 Bradley Wiggins. Obaja budú zbierať body pre účasť na pretekoch Svetového pohára, kde už pôjde o miestenky na OH 2016.

"Bol som prekvapený a hrdý zároveň, keď sme sa stretli a zistil som, aký je odhodlaný. Stále ho máta rok 2008. Stopercentne sa chce sústrediť na omnium. Nie je to len v štádiu ´veď uvidíme´, vie presne, čo chce - o dvanásť mesiacov ísť na olympijské hry," uviedol tréner britských dráhových cyklistov Heiko Salzwedel, podľa ktorého bude mať Cavendish vážneho konkurenta - v omniu je jeho favoritom Ed Clancy.