Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (2)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (3)

 Basketbal (6)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (2091)

 Hádzaná (2)

 Hokej (228)

 Snooker (39)

 Tenis (38)

 Volejbal (4)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan odcestoval na trip bez Višňovského, ale s Nagyom

10.11.2015 Hokejisti Slovana Bratislava sa v utorok predstavia v Nižnom Novgorode a vo štvrtok ich čaká zápas na ľade Dinama Minsk.

 

Už v utorok 10. novembra čaká na hráčov Slovana Bratislava ďalší duel Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Pod vedením trénera Miloša Říhu sa "belasí" predstavia v Nižnom Novgorode, vo štvrtok absolvujú zápas v Minsku. 

Do Ruska Slovan odcestoval v pondelok popoludní a v lietadle nebudú chýbať ani Ladislav Nagy či Dávid Skokan, ktorí boli pred reprezentačnou pauzou zranení. Za súpermi cestovalo dovedna 24 hráčov - dvaja brankári, osem obrancov a štrnásť útočníkov. V tíme stále nefiguruje najnovšia akvizícia Slovana, obranca Ľubomír Višňovský.

Káder Slovana na výjazd za súpermi do Nižného Novgorodu a Minska:
Barry Brust, Michael Garnett - Cam Barker, Juraj Valach, Michal Sersen, Ivan Švarný, Tomáš Starosta, Patrik Luža, Lukáš Kozák, Vladimír Mihálik - Francis Paré, Tomáš Surový, Žiga Jeglič, Václav Nedorost, Milan Bartovič, Rok Tičar, Marek Viedenský, Patrik Lušňák, Lukáš Kašpar, Andrej Šťastný, Michel Miklík, Pavol Skalický, Dávid Skokan, Ladislav Nagy

 

Premiérovo od 23. októbra by sa už v utorok mohol v zostave Slovana Bratislava v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) predstaviť útočník Ladislav Nagy. Skúsený 36-ročný krídelník sa v druhej polovici predchádzajúceho mesiaca zranil v domácom zápase proti Avangardu Omsk. Okrem toho, že jeho mužstvo prehralo 0:3, Ladislav Nagy zápas nedohral. "Laco v závere duelu dostal ranu korčuľou nad pravé obočie. Rana krvácala a bola pomerne veľká. Vyžiadala si zašitie. Bolo to asi šesť stehov," povedal po súboji lekár Ján Grauzel.

Majster sveta z Göteborgu napokon pauzoval viac ako dva týždne. "Tri dni som nevidel a asi päť dní ma bolela hlava. Skúsil som ísť po šiestich dňoch na ľad, ale hlava ma stále bolela, tak som si dal ešte tri dni voľna. Potom som začal trénovať a pripravoval som sa aj počas celej reprezentačnej prestávky. Kondíciu som nabral a som pripravený. Dlho som nehral a musím sa dostať do zápasového diania. Je to dobré, že som naspäť. Už sa teším na zápas," vyhlásil Ladislav Nagy po pondelkovom tréningu Slovana pred odletom za súpermi do Ruska. 

Už v utorok večer sa "belasí" predstavia na ľade Nižného Novgorodu. "Ak ma tréner postaví, bude hrať. Čakajú nás silní súperi, ale budeme sa snažiť získať čo najviac bodov. Musíme zbierať body, od zápasu k zápasu sa budeme snažiť vyhrať," poznamenal rodák z košickej Šace. V stretnutiach KHL Ladislav Nagy neplánuje použitie špeciálneho krytu na tvár. "Nepotrebujem ho, stehy mi už vybrali. Na dotyk ma to ešte bolí, ale košík si nedám. Mám plexi a dúfam, že už mi tak prilba nevyletí," dodal. 

V pondelok so Slovanom trénoval aj obranca Ľubomír Višňovský, no do Ruska s tímom ešte necestuje. "Je to super, že s nami trénuje. Uvidíme, kedy začne hrať. Asi doma proti CSKA. Je dobré mať v tíme takého hráča," uzavrel Ladislav Nagy.