Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Futbal (52)

 Rugby (8)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan naďalej bojuje o KHL

16.05.2015 Slovan stále rokuje o zotrvanie v nadnárodnej súťaži KHL.

 

Bratislavský klub má na základe dohody s vedením KHL predĺžený termín na oficiálne potvrdenie svojej účasti v nadchádzajúcom ročníku do konca júna.

Prihlášku do nasledujúceho súťažného ročníka hokejovej Tipsport extraligy podalo dovedna jedenásť klubov - okrem desiatky doterajších účastníkov aj Slovan Bratislava. 

Zatiaľ ide o nezáväznú prihlášku a do 25. júna ju môže ktorékoľvek mužstvo bez akýchkoľvek dôsledkov stiahnuť. Informoval o tom Vladimír Paštinský, riaditeľ spoločnosti Pro-Hokej, ktorá riadi slovenskú hokejovú extraligu.

Slovan Bratislava, ktorý absolvoval ostatné tri sezóny v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL), sa ešte definitívne nevracia do najvyššej domácej súťaže. Vedenie "belasých" stále rokuje s vedením nadnárodnej súťaže o zotrvaní v lige. Rozhodnutie by malo padnúť do žrebu extraligy, ktoré je naplánované na 18. júna.

Všetky kluby navyše musia do konca júna nahlásiť svoje záväzky a do 1. augusta dokumentovať ich vyrovnanie. Po tomto termíne sa budú udeľovať licencie na štart v extralige.