Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Futbal (59)

 Rugby (8)

 Stolný tenis (53)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Schmiedlová útočí na post národnej jednotky

perex obrÁzok

30.04.2015 Slovenská tenistka Karolína Schmiedlová zvíťazila v osemfinálovom 2. kole dvojhry na turnaji v marockom Marrákeši nad 27-ročnou argentínskou kvalifikantkou Maríou Irigoyenovou v ich premiérovom vzájomnom dueli za 124 minút 3:6, 6:1, 6:3.

 

Karolína Schmiedlová už má istotu 60 bodov do renkingu a prémie 5900 amerických dolárov brutto. Vo štvrtkovom štvrťfinále bude jej súperkou 25-ročná Švajčiarka Timea Bacsinszká nasadená ako druhá. Nad aktuálnou 21. ženou systému zvíťazila Slovenka predvlani vo wimbledonskej kvalifikácii 6:1, 3:6, 7:5.

Zverenkyňa Milana Martinca ťahá sériu deviatich singlových zápasových úspechov. Najprv získala svoj premiérový titul na hlavnej profesionálnej úrovni, keď sa radovala na tvrdom povrchu v hale v poľských Katoviciach. Následne prispela dvoma bodmi k víťazstvu Sloveniek nad Švédkami (4:0) v bratislavskom stretnutí play-off o II. svetovú skupinu Pohára federácie 2016 reprezentačných družstiev žien.

Dvadsaťročná Košičanka Schmiedlová útočí v Marrákeši na post národnej jednotky. Potrebuje prienik do finále. V prípade postupu "len" do semifinále by bola k 4. máju dva body za Dominikou Cibulkovou (1173, resp. 1171). Oficiálne figuruje k 27. aprílu na 46. priečke v hodnotení, v prepočtovej verzii sa v okamihu premenenia mečbalu posunula na 45. stupienok. Cibulková, ktorá sa zotavuje po marcovej operácii ľavej nohy, je na 42. mieste.