Volejbal (8)

Zvýhodnené kurzy (5)

Rusko deklasovalo Bielorusko

10.05.2015 Obhajcovia prvenstva si dnes schuti zastrielali.

Bielorusi utrpeli na 79. majstrovstvách sveta v hokeji prvú prehru v riadnom hracom čase, ruskí hokejisti majú po sobote na konte 12 bodov.

Hokejisti Ruska si na 79. majstrovstvách sveta v Česku v sobotu schuti zastrieľali, keď v stretnutí ostravskej B-skupiny zdolali svojich rivalov z Bieloruska vysoko 7:0. Obhajcovia titulu majú na konte 12 bodov, Bielorusi utrpeli na tohtoročnom šampionáte prvú prehru v riadnom hracom čase.

Bieloruskí reprezentanti nezužitkovali v prvej tretine za stavu 0:1 trestné strieľanie, keď neuspel Arťom Demko. Rusi v úvode dejstva zvýšili svoje vedenie na 2:0, ale až takmer do polovice duelu to nevyzeralo na kanonádu v ich podaní. Od 30. minúty to však už bola ruská exibícia s troma využitými presilovkami i premeneným trestným strieľaním.