Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (15)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (9)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (3331)

 Hádzaná (18)

 Hokej (419)

 Rugby (4)

 Snooker (39)

 Volejbal (16)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Peter Sagan pôjde na Vueltu, chce sa pripraviť na šampionát

18.08.2015 Pre slovenského cyklistu Petra Sagana by mala byť Vuelta prípravou na septembrové majstrovstvá sveta v americkom Richmonde.

 

Slová slovenského cyklistu Petra Sagana na nedávnom stretnutí s fanúšikmi v Bratislave sa v pondelok stali skutočnosťou. Tím Tinkoff-Saxo potvrdil účasť držiteľa zeleného dresu z nedávnej Tour de France na blížiacom sa podujatí Okolo Španielska.

Spolu so Saganom by mal preteky na Pyrenejskom polostrove absolvovať aj poľský vrchár Rafal Majka, ktorý by mal byť lídrom pre celkovú klasifikáciu. Víťaz tohtoročného Giro d´Italia Alberto Contador už ukončil súťažnú sezónu.

Vuelta a Espaňa je posledné podujatie z veľkej trojky Grand Tours, uskutoční sa v termíne 22. 8. - 13. 9. 2015. Kompletnú zostavu na Vueltu zverejní Tinkoff-Saxo na svojom portáli v utorok. Informuje o tom špecializovaný server Cyclingnews.

Pre Petra Sagana by mala byť Vuelta prípravou na septembrové majstrovstvá sveta v americkom Richmonde. Štvornásobný víťaz bodovacej súťaže na TdF vlani na Vuelte rovnako nechýbal, ale nemal vysoké súťažné ambície. Tiež sa viac pripravoval na majstrovstvá sveta a napokon z pretekov Okolo Španielska odstúpil po 14. etape.

"Vuelta by mohla byť vhodná šanca pripraviť sa na svetový šampionát. Nemám zatiaľ stanovené konkrétne ciele, chcel by som sa tam najmä opäť zapracovať do pretekárskeho rytmu. Samozrejme, ak by bola šanca bojovať o prvé miesto v etape, nepremrhám ju," uviedol Sagan na nedávnom stretnutí s novinármi a fanúšikmi v Bratislave.