Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (15)

 Austrálsky futbal (3)

 Baseball (11)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (3331)

 Hádzaná (18)

 Hokej (419)

 Rugby (5)

 Snooker (39)

 Volejbal (16)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Mak varuje pred Trnavou, PAOK Solún to bude mať ťažké

30.07.2015 Slovenský futbalista Róbert Mak je v novej sezóne najlepším strelcom Solúnčanov.

 

Futbalisti gréckeho klubu PAOK Solún postúpili z druhého predkola Európskej ligy 2015/2016 vo veľkom štýle, keď v minulotýždňovej odvete rozstrieľali chorvátsku Lokomotivu Záhreb 6:0. 

Dvoma presnými zásahmi k tomuto vysokému triumfu prispel slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý je v novej sezóne najlepším strelcom Solúnčanov. Tí sa v nasledujúcej časti eliminačnej fázy EL postavia proti FC Spartak Trnava a 24-ročný krídelník varuje pred podcenením štvrtého mužstva uplynulého ročníka najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy.

"Trnavu chceme vyradiť. Doma by sme radi zvíťazili, aby sa nám v odvete dýchalo ľahšie. Chceme nadviazať na stretnutie so Záhrebom, nebude to však jednoduché. Musíme zostať nohami pevne na zemi, o podcenení nemôže byť ani reč. Spartak má svoju kvalitu," upozornil na svojej oficiálnej internetovej stránke bratislavský rodák a pokračoval: "Pre mňa to bude iný zápas, veď nastúpim proti slovenskému tímu, v ktorom mám mnoho kamarátov. Samozrejme, na moje nasadenie to nebude mať nijaký vplyv. Budem hrať naplno, ako vždy." 

Prvý duel sa na gréckej pôde uskutoční vo štvrtok 30. júla od 19.00 h SELČ. V priamom prenose bude na Dvojke RTVS.