Tenis (308)

Volejbal (8)

Zvýhodnené kurzy (5)

Legendy Premier League zdolali hráčov Česka a Slovenska

30.05.2015 Prídavkom v Národnom tréningovom centre Slovenského futbalového zväzu pod Tatrami bol penaltový rozstrel, v ktorom uspeli legendy Česka a Slovenska 4:2.

Futbalová exhibícia legiend Premier League a výberu hráčov Česka a Slovenska sa v piatok večer v Poprade skončila víťazstvom bývalých hviezd najvyššej anglickej súťaže 2:1. Hralo sa 2x35 minút.

Skóre duelu v 33. min otvoril 41-ročný španielsky záložník Gaizka Mendieta, ktorý strelou z vyše 20 metrov k pravej žrdi nedal šancu Ladislavovi Maierovi - 1:0. O vyrovnanie sa o sedem minút neskôr utešenou strelou do ľavého horného rohu postaral takisto niekdajší stredopoliar Vladislav Zvara.

Rozhodnutie po hodine hry prišlo znova z Mendietovej kopačky. Ten prekonal striedajúceho Miroslava Semana v bránke. Približne osem minút predtým nepremenil pokutový kop slávny Fín Jari Litmanen, Seman bol na mieste.

Prídavkom v Národnom tréningovom centre Slovenského futbalového zväzu (SFZ) pod Tatrami bol jedenástkový rozstrel, v ňom uspeli legendy Česka a Slovenska 4:2. O triumf sa postarali exekútori Szilárd Németh, Pavel Hapal, Michal Hipp a Ľubomír Moravčík.