Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Basketbal (4)

 Box (1)

 Futbal (126)

 Hokej (25)

 Stolný tenis (16)

 Šípky (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Hviezdny Malkin má šrámy zo sezóny, ale túži hrať na MS

28.04.2015 Účasť ruského hokejistu Jevgenija Malkina na svetovom šampionáte v Prahe a Ostrave je stále neistá.

 

Účasť ruského hokejistu Jevgenija Malkina na svetovom šampionáte v Prahe a Ostrave je stále neistá.

Center Pittsburghu Penguins by chcel pomôcť zbornej, ktorá obhajuje v Česku titul z Bieloruska 2014, stopku mu však môže vystaviť jeho zdravotný stav. "Nie som presvedčený, že mi šrámy a zranenia zo sezóny umožnia štartovať na majstrovstvách sveta. Milujem hrať za reprezentáciu. Teraz však nemôžem povedať nič definitívne," povedal v rozhovore pre Tribune-Review Malkin, ktorého počas sezóny trápili viaceré zdravotné problémy.

Rus sa chce ešte podrobiť ďalším vyšetreniam, po ktorých bude známa definitíva o jeho účasti na šampionáte. Rusko bude jedným zo súperov Slovenska v základnej skupine MS. Penguins od roku 2009 čakajú na veľký úspech. 

Malkin napriek vyradeniu v prvom kole tohtoročného play-off chce zostať v Pittsburghu až do konca kariéry. "Milujem toto mesto, obľúbili si ho aj moji rodičia, chcem v ňom zostať. Mám v Pittsburghu dom, nemám dôvod niečo meniť, rád by som tu zostal do konca kariéry. So Sidneym Crosbym i Marcom-Andrem Fleurym veríme, že dosiahneme ešte aspoň raz niečo podobné ako v roku 2009," uviedol pre Tribune-Review Malkin.